Dotacja Powiatu Kłobuckiego dla spółki wodnej z gminy Przystajń

23 Lipiec 2021

Starosta Henryk Kiepura i Członek Zarządu Maciej Biernacki podpisali w dniu 22 lipca, umowę o dotacji w wysokości 6 tys. zł dla Gminnej Spółki Wodnej w Przystajni.

Zgodnie z umową środki przekazane przez Powiat Kłobucki, zostaną przeznaczone na budowę i obsługę urządzeń melioracji wodnej. W imieniu spółki umowę podpisali: Przewodniczący Marek Jelonek oraz Członek Zarządu Zbigniew Krawczyk.

Dotacja Powiatu Kłobuckiego dla spółki wodnej z gminy Przystajń

23 lipiec 2021 2 zdjęć