ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Dostojny jubilat kpt. Zygmunt Grzybowski

23 Sierpień 2019

Prezes Honorowy Związku Kombatantów i byłych Więźniów Politycznych w Kłobucku Kpt Zygmunt Grzybowski 23 sierpnia skończył 92 lata.

Z tej okazji Szanownego Jubilata odwiedzili w domu członkowie Zarządu Powiatu Kłobuckiego. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura podziękował Panu Zygmuntowi za wieloletnią współpracę i w imieniu swoim i mieszkańców życzył zdrowia i 200 lat życia.

Do życzeń dołączyli uczestnicy uroczystości Członkowie Zarządu Krzysztof Nowak i Maciej Biernacki oraz Sekretarz Powiatu Sylwia Tronina. 200 lat niech żyje nam.