ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Absolutorium dla Zarządu Powiatu Kłobuckiego

30 Czerwiec 2020

W piątek 26 czerwca b.r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku, na XIII sesji, bieżącej kadencji samorządu, zebrała się Rada Powiatu Kłobuckiego.

W porządku obrad, znalazły się m.in. głosowania nad votum zaufania dla Zarządu Powiatu po przedstawieniu „Raportu o Stanie Powiatu” oraz  nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu za miniony rok pracy.

W głosowaniu na wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu oraz w oparciu o stosowną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej, badającej m.in. finanse powiatu za ubiegły rok, radni udzielili absolutorium dla Zarządu Powiatu, Radni, zajmowali się także pakietem spraw związanych z bieżącym zarządzaniem Powiatem Kłobuckim i jego jednostkami.