ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Sposób organizacji pracy Starostwa

30 Czerwiec 2020

Obsługa mieszkańców przez wydziały Starostwa mieszczące się w  budynku przy Rynku Jana Pawła II, w dalszym ciągu podlega ograniczeniom.

Wynikają one z zasad zastosowanych przez Krajową Administrację Skarbową (Urząd Skarbowy w Kłobucku), która zarządza budynkiem. Zgodnie z decyzją śląskiego, wojewódzkiego oddziału KAS, z uwagi na utrzymujący się wysoki poziom zachorowań w naszym województwie, do dnia 17 lipca br, zawieszono bezpośrednią obsługę, zamykając dla mieszkańców wstęp do wszystkich budynków KAS.

Jakiekolwiek zmiany w systemie obsługi mieszkańców, w budynku Starostwa przy Rynku im. Jana Pawła II 13, będą możliwe po uchyleniu, przez śląski oddział KAS decyzji, w sprawie zamknięcia budynku.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.