do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

27 Czerwiec 2016
kategoria:
Aktualności

Pracowity rok szkolny dobiegł końca i dla wszystkich uczniów rozpoczęły się upragnione wakacje.

Końcowym akcentem szkolnych dni jest uroczyste zakończenie roku, na które tradycyjnie zapraszani są przedstawiciele Starostwa Powiatowego.

Starosta Henryk Kiepura spotkał się z młodzieżą Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku, oraz uczestniczył z uroczystościach w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza.

Wicestarosta Maciej Biernacki był obecny na zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 w Kłobucku.

Zespół Szkół w Krzepicach gościł Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joannę Kulejewską i Członka Zarządu Józefa Boreckiego.

Członek Zarządu Krzysztof Nowak uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku.

We wszystkich powiatowych jednostkach oświatowych przedstawiciele Starostwa wręczyli najzdolniejszym uczniom cenne nagrody rzeczowe przyznane w ramach konkursu świadectw o charakterze naukowym. Warunkiem otrzymania nagrody było posiadanie średniej ocen nie mniejszej niż 5.0 i oceny z zachowania co najmniej bardzo dobrej bądź udział w wojewódzkim lub ogólnopolskim etapie olimpiady przedmiotowej i zawodowej lub status laureata konkursu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. W powiecie kłobuckim uczy się 50 tak uzdolnionych uczniów, i to oni otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Wszystkim uczniom życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku i beztroskich wakacji pełnych słońca.