ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

II Regionalny Konkurs Plastyczny "W kłobuckim kościele jest skarbów wiele..."

26 Marzec 2024

Parafia Katolicka pw. św. Marcina w Kłobucku - Sanktuarium Matki Bożej Kłobuckiej Niepokalanej Ucieczki Grzeszników, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Kłobucku serdecznie zapraszają do konkursu, który będzie odbywał się od marca do kwietnia br.

Celem wydarzenia jest  utrwalenie i upowszechnienie wiedzy historycznej oraz dziedzictwa kultury religijnej w Kłobucku, a także w regionie.

Rozwijanie  talentów  plastycznych  u  dzieci  i  młodzieży  to  ważny  element ich edukacji i pielęgnowania rodzimych tradycji.  Zwrócenie uwagi na piękno  oraz  bogactwo lokalnych dzieł i zabytków   sakralnych    umożliwi   uczestnikom   rozwinąć   pasję   oraz   pogłębić  wiedzę i twórczość artystyczną. Wyróżnione prace będą nagrodzone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im,. Wł. Sebyły w Kłobucku w dniu 17 maja br. o godz. 11.00.

Patronat Honorowy nad w/w przedsięwzięciem sprawuje m.in. Starosta Kłobucki Zdzisława Kall.

W załączeniu regulamin konkursu, karta informacyjna uczestnika, klauzula informacyjna oraz plakat.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Plakat_konkurs2024_3.jpg 24-03-26 14:19 634.57KB pobierz plik: Plakat_konkurs2024_3.jpg
pdf Regulamin_II_konkurs_plastyczny_2024_w_klobuckim_kosciele_jest_skarbow_wiele.pdf 24-03-26 14:18 807.68KB pobierz plik: Regulamin_II_konkurs_plastyczny_2024_w_klobuckim_kosciele_jest_skarbow_wiele.pdf