do góry
ikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Zawody o Puchar Starosty

02 Marzec 2018
kategoria:
Sport
 

Trwają XIII  Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego. Do tej pory zostały rozegrane turnieje w kategorii juniora młodszego oraz młodzika. W obu turniejach triumfowały zespoły gospodarzy, odpowiednio KS Panki i Naprzód Ostrowy.

Nagrody drużynowe i indywidualne w postaci pucharów i statuetek oraz sprzętu sportowego dla zwycięskiej drużyny, a także najlepszej „piątki” turnieju wręczali Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieczysław Szewczyk oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrowach nad Okszą Dariusz Bednarski. Podczas imprezy obecny był również kierownik mistrzostw Stanisław Wrzesiński. Współorganizatorem powiatowych halowych mistrzostw był LKS Naprzód Ostrowy.

W najbliższą sobotę (03.03-9.00) odbędą się kolejne dwa turnieje. Turniej orlików (2007r. i mł.) odbędzie się w Pankach z udziałem rekordowej, 12  - zespołowej obsady. W Ostrowach nad Okszą tymczasem o tytuł najlepszej drużyny w Powiecie Kłobuckim walczyć będą trampkarze (2003r. i mł.).

Mistrzowskie tytuły w roku 2017 zdobyły: w kategorii trampkarzy – Liswarta Popów, w kategorii orlików – Znicz Kłobuck.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf XIII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN Młodzików w Ostrowach nad Okszą-24.02.2018.pdf 18-03-02 13:11 158.03KB pobierz plik: XIII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN Młodzików w Ostrowach nad Okszą-24.02.2018.pdf