do góry
ikona Hala Sportowa Powiatu Kłobuckiego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku została otwarta 7 grudnia 2022 r.ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim

XXI Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego SZS szkół średnich w tenisie stołowym

25 Październik 2021
kategoria:
Sport

Chłopcy Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku oraz dziewczęta Zespołu Szkół w Krzepicach triumfowali w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym szkół średnich, rozegranych 7 października 2021 r. w hali kłobuckiego ośrodka sportu i rekreacji.

Rywalizowały drużyny z 4 szkół średnich powiatu kłobuckiego. Do mistrzostw rejonu częstochowskiego SZS oprócz zwycięzców, awansowały wicemistrzynie powiatu z Zespołu Szkół Nr 3 oraz wicemistrzowie z Zespołu Szkół z Krzepic.

Wszystkie drużyny statuetkami i dyplomami dekorował Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, życząc ,,połamania rakietek” pingpongistom, którzy awansowali do kolejnych szczebli rozgrywek. Zaprosił także do startu w Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS które odbędą się 6.11.2021 (skrzaty, żacy, młodzicy) i 9.11.2021 (kadeci, juniorzy, seniorzy) w Krzepicach. Regulamin na www.powiatklobucki.pl oraz fb osirklobuck – tenis stołowy.