Zespół Szkół w Krzepicach dofinansowany!

05 Marzec 2018

W dniu 05.03.2018r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Maciejem Biernackim podpisali umowę na wykonanie robót budowlanych polegających na odnowieniu ciągów pieszo-jezdnych w Zespole Szkół w Krzepicach ul. Ryły 26 w ramach projektu „Przystań turystyki i rekreacji na liswarciańskim szlaku rowerowym”.

Zadanie będzie realizowała firma ,,BRUK KOMPLEX” z siedzibą w Boronowie, która wygrała przetarg rozpisany przez Powiat Kłobucki.

Za termin rozpoczęcia wykonania umowy uznaje się 02.07.2018r. Roboty budowlane potrwają do dnia 31.08.2018r.

Całkowity koszt zadania wynosi 238841,20 zł brutto.