do góry
ikonaNigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ...ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Zakończyła się Kwalifikacja Wojskowa 2019

15 Marzec 2019
kategoria:
Aktualności

Z udziałem Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Częstochowie, ppłk. Adriana Klimka, w dniu 14 marca 2019 r. uroczyście zakończono kwalifikację wojskową 2019 w powiecie kłobuckim.

Na spotkaniu podsumowującym tegoroczną kwalifikację, byli także obecni Henryk Kiepura - Starosta Kłobucki, Zdzisława Kall - Wicestarosta, Przewodniczący Komisji Lekarskiej dla powiatu kłobuckiego - lek.med. Waldemar Robak oraz przedstawiciele Wydziału  Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku z naczelnikiem wydziału Marianem Szyińskim na czele.

W trakcie tegorocznej kwalifikacji wojskowej, w powiecie kłobuckim uzyskano, już  po raz kolejny, wysoki i wyróżniający nas pośród innych powiatów, wskaźnik poborowych, którzy stawili się przed komisją.