do góry
ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!
Strona główna Aktualności

Zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów

29 Kwiecień 2022
kategoria:
Aktualności

W dniu 29 kwietnia br. w kłobuckich szkołach ponadpodstawowych odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych abiturientów.

W uroczystych zakończeniach, które zawsze, na długo zapadają ich uczestnikom w pamięci, wzięli udział tegoroczni maturzyści, pozostali uczniowie oraz nauczyciele wraz z dyrekcją szkół, a uczestniczący w uroczystościach, przedstawiciele samorządu powiatowego, który jest organem prowadzącym, wręczali najlepszym uczniom nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Wicestarosta Zdzisława Kall, Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego Maciej Biernacki oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Kłobucku Joanna Kulejewska wzięli udział w podsumowaniu roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku. Natomiast w Zespole Szkół Nr 2 w Kłobucku nagrody wraz z gratulacjami i życzeniami uczniom przekazywali Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Naczelnik Joanna Kulejewska.

Zespół Szkół w Krzepicach, zgodnie ze swoją tradycją, organizuje pożegnanie dla swoich absolwentów po maturach.      

Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki egzaminu dojrzałości wszystkich abiturientów.