Aktualności
Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim
- kategoria:
- Aktualności
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 30 osoby przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 67 osób pozostają pod nadzorem epidemiologicznym.
Raport dobowy, stan na godzinę 12:00, 04 lipca 2020 r. dla powiatu kłobuckiego:
Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 30
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV- 2
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 67
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 124
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 22
Liczba ozdrowieńców – 43
Liczba zgonów - 1
W województwie śląskim do 13176 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 340 osób nie żyje, natomiast 8351 osób to ozdrowieńcy.
Ministerstwo Zdrowia informuje,że na godzinę 12:00 dnia 04 lipca 2020 r. jest 35719 osób, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 1512 osób nie żyje, 23127 osób to ozdrowieńcy.