ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

XXIV posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kłobucku

28 Luty 2019

W dniu 27 lutego 2019 roku Starosta Kłobucki Henryk Kiepura otworzył XXIV uroczyste posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kłobucku. Posiedzenie było ostatnim w kadencji, stąd głównym jego tematem było podsumowanie działań Rady Rynku Pracy w okresie 2015-2019. Starosta Henryk Kiepura podziękował za dobrą współpracę, otwartość na podejmowane inicjatywy, zrozumienie dla złożonej problematyki rynku pracy, zwłaszcza w sytuacji częstej zmiany przepisów prawnych określających zasady i warunki realizacji form wsparcia dla osób bezrobotnych. Gratulując owocnej współpracy Starosta Henryk Kiepura wręczył podziękowania członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kłobucku. Do podziękowań przyłączyli się Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach Grzegorz Sikorski oraz Dyrektor kłobuckiego urzędu pracy Małgorzata Szymanek, która z tej okazji podziękowała Staroście Kłobuckiemu za współpracę i podjęte działania na rzecz poprawy rynku pracy.