ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Turniej Piłkarski Sokół Cup 2024 otrzymał wsparcie Starostwa

31 Marzec 2024

W dniu 26 marca br. Starosta Kłobucki Zdzisława Kall oraz Wicestarosta Aneta Kiepura, podpisały umowę o wsparciu środkami samorządu powiatowego, projektu przedstawionego przez Klub Sportowy Sokół z Wręczycy Wielkiej w ogłoszonym przez Starostwo Otwartym Konkursie Ofert na realizacje zadań publicznych w 2024 roku.

Planowany na wrzesień br. Turniej Piłkarski Sokół Cup 2024 ,,Od małego na całego” to wydarzenie skierowane do najmłodszych miłośników piłki nożnej. Ma na celu ochronę zdrowia, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Sprzyja tworzeniu związków społecznych , dobremu samopoczuciu psychicznemu i poprawie sprawności fizycznej.

Ze strony Klubu umowę podpisali Prezes Witold Przygoda oraz Sekretarz Daniel Mańczyk.

Turniej Piłkarski Sokół Cup 2024 otrzymał wsparcie Starostwa

31 marzec 2024 2 zdjęć