Wspólpraca Powiatu z Bankiem Spółdzielczym w Kłobucku

02 Kwiecień 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall, z kontrasygnatą Skarbnika Powiatu Katarzyny Kurowskiej, podpisali w siedzibie Starostwa Powiatowego umowę z Bankiem Spółdzielczym w Kłobucku. Bieżąca umowa, jest kolejną, którą Powiat Kłobucki zawarł z kłobuckim BS, realizując zasadę wspierania lokalnego biznesu. Umowa powierza BS w Kłobucku kompleksową obsługę bankową budżetu Powiatu Kłobuckiego i innych rachunków samorządu powiatowego na okres 5 lat do 31 marca 2024 roku. Ze strony BS w Kłobucku umowę podpisali Prezes Zarządu Tomasz Jaworski wraz z Z-cą Prezesa Beatą Popęda.

Wspólpraca Powiatu z Bankiem Spółdzielczym w Kłobucku

2 kwiecień 2019 2 zdjęć