do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Wsparcie Powiatu Kłobuckiego dla sportu

03 Sierpień 2020
kategoria:
Aktualności
 

Starosta Kłobucki  Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall reprezentując Powiat Kłobucki, podpisali w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, umowę z Ponadregionalnym Stowarzyszeniem Edukacyjnym „Wieniawa” z Kłobucka na realizację zadania publicznego pod nazwą „XVIII ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza, Wieniawa” Ze strony Stowarzyszenia, pod umową, zgodnie z którą, Powiat Kłobucki przekaże 3 000 zł. przeznaczonych na częściowe pokrycie kosztów organizacji biegu, podpis złożył jego Prezes - Andrzej Sękiewicz.  
Mający długą historię bieg, w którym biorą udział wszystkie kategorie wiekowe biegaczy, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym aż do dorosłych, tradycyjnie odbędzie się we wrześniu bieżącego roku. Od pierwszych edycji, to wydarzenie sportowe, podobnie jak wiele innych, w którym uczestniczą mieszkańcy naszego powiatu, jest wspierane finansowo przez samorząd Powiatu Kłobuckiego.