do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Wręczyckie Jasełka 2020

13 Styczeń 2020
kategoria:
Aktualności
 

W sobotę 11 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej odbyła się gala finałowa XVIII Przeglądu Zespołów Teatralnych Wręczyckie Jasełka 2020, na której nagrodzony zespół „Wesołe nutki” z przedszkola gminnego w Olsztynie zaprezentował swoje widowisko.

Wysoką ocenę oglądających, w tym komisji pełniącej rolę jury zyskały wszystkie  przedstawienia zaprezentowane podczas przeglądu.

Współorganizatorami przeglądu razem z Gminą Wręczyca i miejscowym GOK były: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Lokalna Grupa Działania Zielony Wierzchołek Śląska z siedzibą w Kłobucku, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Stowarzyszenie PROM z Wręczycy Wlk.      

Na widowni gali znaleźli się m.in. Zdzisława Kall Wicestarosta oraz Katarzyna Kurowska Skarbnik reprezentujące samorząd Powiatu Kłobuckiego oraz Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Jasełka protokół.pdf 20-01-13 14:02 247.98KB pobierz plik: Jasełka protokół.pdf