Wizyta Minister Edukacji Narodowej Pani Barbary Nowackiej w Powiecie Kłobuckim

18 Marzec 2024

16 marca br. w Powiecie Kłobuckim gościła Minister Edukacji Narodowej Pani Barbara Nowacka, Wiceminister Edukacji Pan Henryk Kiepura i Śląski Kurator Oświaty Pani Aleksandra Dyla.

Edukacja młodzieży i wysoki poziom kształcenia to od wielu lat priorytet Starostwa Powiatowego w Kłobucku. Z sukcesami młodzieży z Powiatu Kłobuckiego Zapoznała się Minister Edukacji Narodowej Pani Barbara Nowacka i Śląski Kurator Oświaty Pani Aleksandra Dyla, które przybyły do powiatu na zaproszenie Posła na Sejm RP, Wiceministra Edukacji Pana Henryka Kiepury oraz Starosty Powiatu Kłobuckiego Pani Zdzisławy Kall.

Pani Minister odwiedziła szkoły w Krzepicach i Kłobucku oraz uczestniczyła w spotkaniu z burmistrzami i wójtami, samorządowcami, a także dyrektorami szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Kłobuckiego, poświęconym edukacji dzieci i młodzieży.

Wizyta Minister Edukacji Narodowej Pani Barbary Nowackiej w Powiecie Kłobuckim

18 marzec 2024 49 zdjęć