ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

V Sesja Rady Powiatu w Kłobucku

11 Luty 2015
  1. Otwarcie Sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności Sesji.
  3. Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z IV Sesji Rady Powiatu w Kłobucku.
  5. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  6. Informacja Starosty z działalności Zarządu z okresu między sesjami.
  7. Interpelacje i zapytania radnych.
  8. Informacja o pismach skierowanych do Rady Powiatu i Przewodniczącego Rady Powiatu.
  9. Informacja Przewodniczących Komisji o wnioskach podjętych przez Komisje w okresie między sesjami.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Powiatu Kłobuckiego do współpracy w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa Śląskiego i zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Kłobuckim a pozostałymi powiatami i gminami wchodzącymi w skład Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Kłobuckiego na 2015 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Kłobuckiego na lata 2015 – 2026.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłobucku.
  14. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  15. Wnioski i zapytania mieszkańców (około godz. 1000).
  16. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  17. Zakończenie V Sesji Rady Powiatu.