Turniej strzelecki w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku

21 Marzec 2024

W dniu 15 marca 2024r. w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku odbył się turniej strzelecki dla uczczenia 25 rocznicy przystąpienia Polski do NATO – na nowoczesnej strzelnicy laserowej w Zespole Szkól nr 3 w Kłobucku.

Turniej został zorganizowany dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu kłobuckiego oraz  klas I i II szkół ponadpodstawowych:

• I      miejsce zajęli uczniowie z ZS nr 1 w Kłobucku
  • II     miejsce zajęli uczniowie z ZS w Krzepicach
  • III    miejsce zajęli uczniowie z ZS nr 3 w Kłobucku

W tym przedsięwzięciu udział wzięli: Poseł na Sejm RP – Henryk Kiepura, Starosta Powiatu Kłobuckiego – Zdzisława Kall, Wicestarosta – Aneta Kiepura, Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku – Andrzej Wystalski,  Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej – Joanna Kulejewska, Viceprezes Zarządu Powiatowego LOK w Kłobucku  Józef Chyra, Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku – Katarzyna Ściebura wraz z uczniami oraz opiekunowie.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w turnieju strzeleckim.