do góry
ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Kłobuckiego

31 Maj 2019
kategoria:
Aktualności
 

Stowarzyszenie „Szkoła w Węglowicach – Akademia Sportu Węglowice” zorganizowało w dniu 18 maja br. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłobucku Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych o Puchar Starosty Kłobuckiego.

W zawodach wystartowały następujące drużyny, reprezentujące uczniowskie kluby sportowe z naszego województwa:
MUKS  SKAŁKA - ŚLĄSK  ŚWIĘTOCHŁOWICE,      
MKS  START  MICHAŁKOWICE,
UKS  PAWONKÓW  I     
UKS  PAWONKÓW  II    
GIMNAZJUM  LELÓW   
A.S.  WĘGLOWICE         

W zaciętej rywalizacji sportowej, w zawodach zwyciężyły młode zawodniczki ze świętochłowickiego MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice, z trenerem Andrzejem Gajczewskim.

Organizacja turnieju była możliwa m.in. dzięki dotacji uzyskanej, przez Stowarzyszenie Akademia Sportu Węglowice z nauczycielem Wojciechem Wysockim, w organizowanym przez Radę Powiatu Kłobuckiego - Otwartym Konkursie Ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej i sportu, edukacji, oświaty i wychowania. I to właśnie przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall wraz z Wójtem Wręczyca Wielka Tomaszem Osińskim wręczali nagrody i puchary uczestnikom turnieju.  

Końcowa klasyfikacja turnieju, wraz z listą nagród indywidualnych zamieszczamy w załączonym arkuszu.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Powiatowy TURNIEJ Piłki Ręcznej - KOMUNIKAT KOŃCOWY.pdf 19-05-31 10:52 232.07KB pobierz plik: Powiatowy TURNIEJ Piłki Ręcznej - KOMUNIKAT KOŃCOWY.pdf