do góry
ikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Tradycje Wielkanocne 2019

09 Kwiecień 2019
kategoria:
Aktualności

 

W dniu 13 kwietnia 2019 roku /sobota/ w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku, odbędzie się VIII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych, początek godz. 15.00.

Stoły wielkanocne przygotowane będą przez gminy wchodzące w skład powiatu kłobuckiego, jak również szkoły ponadpodstawowe, dla których Powiat jest organem prowadzącym. W części artystycznej zaprezentują się dwie stypendystki: Jagoda Wypych i Natalia Ochmańska oraz nowo powstały Zespół KGW "Zagórzanki" z Kłobucka. Wśród imprez towarzyszących znajdą się wystawy rękodzieła ludowego i artystycznego, z możliwością zakupienia pięknych akcesoriów świątecznych wykonywanych przez twórców ludowych. Organizatorami VIII Powiatowej Prezentacji Tradycji Wielkanocnych są: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Rada Powiatowa Kół Gospodyń Wiejskich oraz Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku. Patronat honorowy nad uroczystością objął Jego Ekscelencja Biskup Antoni Długosz.

Tradycje wielkanocne 2019
 
Opis obrazka
Opis obrazka