ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Powiat Kłobucki wspiera kluby sportowe

26 Marzec 2024

Ludowy Klub Sportowy „Huragan” Jezioro otrzyma od samorządu Powiatu Kłobuckiego wsparcie finansowe na realizację projektu krzewienia kultury fizycznej i sportu w powiecie.

LKS od kilku już lat dba o aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia mieszkańców Powiatu Kłobuckiego, podtrzymując  tym samym tradycje piłkarskie. Turnieje rozgrywane są przez cały rok. W okresie letnim na boisku Huraganu Jezioro w okresie zimowym na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Węglowicach.

Stosowną umowę podpisały z klubem Starosta Kłobucki Zdzisława Kall i Wicestarosta Aneta Kiepura. Ze strony LKS „Huragan” umowę podpisali Wiceprezes Krystian Wilk i Skarbnik Karolina Galle.

Powiat Kłobucki wspiera kluby sportowe

26 marzec 2024 2 zdjęć