ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Szkolenie na temat zmian w prawie budowlanym w Starostwie Powiatowym

29 Marzec 2016
 Szkolenie na temat zmian w prawie budowlanym w Starostwie Powiatowym

22 marca 2016 roku Starostwo Powiatowe wspólnie ze Śląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa, Placówka Terenowa w Częstochowie zorganizowali szkolenie dla pracowników wydziałów architektury, budownictwa, urbanistyki oraz inwestycji. Szkolenie odbyło się w sali narad Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku.

Szkolenie otworzył Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura. W części merytorycznej omawiana była tematyka związana z procedurami postępowania obowiązującymi w procesie budowlanym oraz szczegółowym omówieniem wprowadzonych zmian w obowiązujących przepisach budowlanych.

Szkolenie poprowadził Sławomir Stolarski – naczelnik Wydziału Administracji Architektoniczno-Budowlanej Urzędu Miasta w Częstochowie.