Strażacy życzyli Dostojnej Jubilatce 200 lat

21 Marzec 2018

Druhna Eugenia Kubańska obchodziła jubileusz 90 rocznicy urodzin.

Z tej okazji Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura złożył Pani Eugenii najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz podziękował za kilkadziesiąt lat strażackiej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

W spotkaniu licznie uczestniczyli zaproszeni strażacy, samorządowcy na czele z Wiceprezesem Zarządy Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych generałem Zbigniewem Meresem.