ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska

Strażacy OSP walczą z epidemią

01 Kwiecień 2021

Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Kłobucku i Lobodnie od początku aktywnie włączyli się w walkę z epidemią. W ostatnich dniach strażacy ochotnicy prowadzili dezynfekcję przestrzeni publicznej w rejonie szpitala, przychodni lekarskich, Starostwa Powiatowego i Urzędu Pracy, wszystko w trosce o zdrowie mieszkańców i o zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem.

Dziękuję strażakom z OSP Kłobuck i OSP Lobodno wszystkim ochotnikom z terenu powiatu kłobuckiego za współpracę i wspólną walkę z pandemią - mówi Henryk Kiepura Starosta Kłobucki.

W związku z gwałtownym nasileniem się liczby zachorowań działania dezynfekcyjne w obszarze przestrzeni publicznej (urzędy, zakłady pracy itp) będą zwiększone.