ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Starosta u strażaków

12 Luty 2018

W trakcie minionego weekendu, reprezentując samorząd powiatowy, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, na zaproszenie organizatorów wziął udział w zebraniach sprawozdawczych OSP Złochowice oraz OSP Przystajń.

Jako urzędujący Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, podziękował strażakom za społeczną służbę w 2017 roku oraz uczestniczył w obradach, na których m.in. planowano obchody 100-lecia jednostki OSP i 100-lecia istnienia parafii w Złochowicach. Uroczystości odbędą się 1 lipca tego roku.