do góry
ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Starosta u strażaków

25 Marzec 2021
kategoria:
Aktualności
 
 

Ochotnicza Straż Pożarna w Wilczej Górze (gmina Przystajń) oraz OSP Zwierzyniec Pierwszy (gmina Opatów) zostały doposażone w nowoczesny sprzęt i środki ochrony osobistej.

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP przekazał w imieniu Zarządu Głównego Związku OSP RP dla OSP Zwierzyniec Pierwszy, środki ochrony osobistej przed COVID 19.

Jednostka OSP Zwierzyniec Pierwszy aktywnie włącza się w walkę z epidemią min. dowożąc mieszkańców Powiatu Kłobuckiego na szczepienia. OSP Wilcza Góra wzbogaciła się z kolei o nowoczesną piłę do betonu i stali zakupioną przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Wszystkie te działania skierowane są na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców i samych strażaków.

Dziś walka z epidemią jest najważniejsza - mówi Henryk Kiepura Starosta Kłobucki. Starosta na spotkaniach ze strażakami podziękował im za trud i poświęcenie dla innych ludzi. W spotkaniu uczestniczyli prezesi OSP Wilcza Góra Wacław Drynda i OSP Zwierzyniec Pierwszy Adam Pawelak wraz z przedstawicielami Zarządów OSP oraz radnym Rady Powiatu Jerzym Kiepurą.