do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Starosta Kiepura z młodzieżą u profesora Zembali

21 Czerwiec 2021
kategoria:
Aktualności

W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyła się uroczystość poświęcona twórcom polskiej kardiologii pn. Akademickie Zabrze - Akademicki Śląsk.

Na zaproszenie prof. Mariana Zembali w spotkaniu uczestniczył Starosta Kłobucki Henryk Kiepura z żoną, młodzież licealna z Kłobucka i Krzepic, nauczyciele i samorządowcy z Burmistrzem Krzepic Krystianem Kotynią.

"Bardzo się cieszę że mogłem uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu i zabrać na nie młodzież z naszych liceów. Spotkanie z Panem profesorem Zembalą i innymi najwybitniejszymi przedstawicielami nauk medycznych w Polsce to dla nich duże przeżycie i nowe doświadczenia", powiedział organizator wyjazdu - Starosta Henryk Kiepura.