Sprzęt dla strażaków

23 Grudzień 2020

Starostwo Powiatowe w Kłobucku przekazało strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobucku, nowoczesny sprzęt w postaci detektora wielogazowego. Detektor wielogazowy to urządzenie, które pozwala rozpoznać zagrożenia związane z czadem czy gazami wybuchowymi, w miejscu prowadzenia akcji przez strażaków.

Starosta Henryk Kiepura podziękował kłobuckim strażakom-ochotnikom za ich społeczną służbę, szczególnie podkreślając ich zaangażowanie w odkażanie przestrzeni publicznej, w tym szpitala powiatowego , budynku Powiatowego Urzędu Pracy i innych miejsc użyteczności publicznej.

W spotkaniu ze strażakami uczestniczyli także reprezentanci Zarządu Powiatu – Maciej Biernacki i Krzysztof Nowak.

Sprzęt dla strażaków

23 grudzień 2020 6 zdjęć