Spotkanie w sprawie transportu zbiorowego

26 Kwiecień 2019

W czwartek 25 kwietnia 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Kłobucku odbyło się spotkanie Zarządu PKS Częstochowa reprezentowanego przez prokurenta Waldemara Samsela, z przedstawicielami władz powiatu kłobuckiego w osobach Starosty Henryka Kiepury, Wicestarosty Zdzisławy Kall, członka Zarządu – Krzysztofa Nowaka oraz gmin: Lipie, Popów, Miedźno i Opatów.

Wiodącym tematem była aktualizacja rozkładów jazdy PKS na terenie powiatu kłobuckiego.

W wyniku rozmów zadecydowano o przeprowadzeniu badań ankietowych, na podstawie których zostanie opracowany rozkład jazdy dostosowany do potrzeb poszczególnych gmin.

Kolejne spotkanie z przedstawicielami pozostałych gmin odbędzie się 11 maja br. w siedzibie Starostwa.