do góry
Strona główna Aktualności

Spotkania opłatkowe

22 Grudzień 2017
kategoria:
Aktualności

Kierownictwo Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hutce, placówki nadzorowanej przez Powiat Kłobucki, zorganizowało w dniu 21 grudnia uroczystą Spotkanie Opłatkowe z wychowankami oraz opiekunami i kadrą. Zaproszeni goście w świątecznej atmosferze, życzyli kierującym placówką, dalszego rozwoju oraz sukcesów w pracy. Powiat Kłobucki reprezentował na spotkaniu Henryk Kiepura – Starosta Kłobucki.

W dniu 21 grudnia w zorganizowanym przez Kierownictwo Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dankowicach, w Spotkaniu Opłatkowym uczestniczył reprezentując Powiat Kłobucki - Wicestarosta Maciej Biernacki. Spotkaniu towarzyszył podniosły charakter. Nie obyło się bez prezentów i pięknych życzeń świątecznych i noworocznych.

Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku w dniu 21 grudnia, reprezentując Powiat Kłobucki Pan Henryk Kiepura Starosta Kłobucki uczestniczył w Spotkaniu Opłatkowym w gronie Stróży Prawa. Spotkanie było okazją do składania, w życzliwej i rodzinnej atmosferze, życzeń z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego 2018 Roku.