Bryg. Mariusz Gosławski powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku

24 Kwiecień 2024

W dniu 19 kwietnia 2024 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania bryg. Mariusza Gosławskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku.

Po odegraniu hymnu państwowego nastąpiło odczytanie aktu powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Kłobucku, po czym bryg. Mariusz Gosławski złożył meldunek Śląskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu st. bryg. Wojciechowi Kruczkowi o przejęciu obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Kłobucku.

W uroczystości wzięły udział: Starosta Powiatu Kłobuckiego - Pani Zdzisława Kall oraz Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego - Pani Aneta Kiepura.