do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Sport to zdrowie! - Starostwo wspiera

31 Styczeń 2020
kategoria:
Aktualności
 

W dniu 30 stycznia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali umowę z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Kłobucku, na realizację zadania publicznego pod nazwą: „Organizowanie przedsięwzięć sportowo rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz społeczeństwa powiatu kłobuckiego”.

Wykonawca zadania, został wyłoniony w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych (NGO), na wykonanie zadań publicznych  w roku 2020. Dotacja, którą Powiat Kłobucki przekaże dla PSZS,  zgodnie z umową, wynosi 24 000 zł.

PSZS reprezentowali, podpisując umowę w imieniu stowarzyszenia: Rafał Nowak Przewodniczący Powiatowego SZS oraz Zdzisław Wierus Skarbnik.