ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Śląskie Lokalnie 2020

20 Luty 2020

Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach wraz z partnerem – Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu „Śląskie Lokalnie 2020” zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym finansowanym z Narodowego Instytutu  Wolności. Nabór wniosków potrwa do 1 marca  i odbędzie się za pośrednictwem strony www.witkac.pl.

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji, grup nieformalnych, grup samopomocowych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1 000 do 5 000 złotych.

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com.

Śląskie Lokalnie 2020