do góry
ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Sesja Rady Powiatu Kłobuckiego

01 Lipiec 2019
kategoria:
Aktualności

W środę 26 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku, na VI sesji, bieżącej kadencji samorządu, zebrała się Rada Powiatu Kłobuckiego. Najważniejszym punktem porządku obrad, było głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu za miniony, 2018 rok pracy. W głosowaniu, które przeprowadzono po przedstawieniu Raportu o Stanie Powiatu, radni udzielili absolutorium dla Zarządu Powiatu, na wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu oraz w oparciu o stosowną opinię i zalecenie Regionalnej Izby Obrachunkowej, badającej m.in. finanse powiatu za ubiegły rok.       
W trakcie sesji, zostały również wręczone nagrody dla sportowców z naszego powiatu, za ich szczególne osiągnięcia sportowe w minionym roku. Radni, zajęli się także pakietem spraw związanych z bieżącym zarządzaniem Powiatem Kłobuckim i jego jednostkami.