Ruszyła przebudowa drogi Grodzisko-Pierzchno-Libidza

05 Lipiec 2019

Prawie 4 miliony  złotych to wartość właśnie rozpoczętej, przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, przebudowy drogi między Grodziskiem i Pierzchnem. Doczekaliśmy się realizacji zadania, którego projekt, był gotowy już w minionym roku.
Powiat Kłobucki pozyskał dofinansowanie zadania, ze środków Unii Europejskiej. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura spotkał się na przebudowywanej drodze z kierownikiem budowy z firmy Remost, która realizuje inwestycję.