Remont drogi Kłobuck - Kamyk

26 Wrzesień 2018

Trwają prace związane z remontem i przebudową drogi powiatowej nr 2043S relacji Kłobuck – Kamyk.

W ramach zadania o wartości ponad 6,3 mln zł, wykonawca kładzie chodnik wzdłuż drogi, na całym odcinku łączącym Kłobuck z Kamykiem. W dniu 26 września br. aktualny stan zaawansowania zadania sprawdzał Wicestarosta Maciej Biernacki.

Budowa chodnika oraz towarzyszące jej, zaplanowane poszerzenia i inne elementy modernizacji drogi, podniosą wydatnie bezpieczeństwo ruchu pieszych i pojazdów na tej trasie.