Raport z budowy hali na Zagórzu

26 Sierpień 2021

Nowoczesna hala sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku rośnie na naszych oczach.

Podczas wizyty na budowie Starosta Henryk Kiepura zapoznał się z zakresem prac. Obecnie po wymurowaniu ścian trwają prace związane z przygotowaniem do wykonania górnego wieńca hali. Wykonane są także prace ziemne i murarskie przy łączniku hali ze szkołą. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem, chcemy przed zimą zamknąć obiekt aby prowadzić prace wewnętrzne budynku informuje Starosta Henryk Kiepura.