Punkt szczepień na dożynkach w Dankowie

27 Sierpień 2021

Zarząd Powiatu Kłobuckiego serdecznie zaprasza na Dożynki Powiatowo Gminne, które odbędą się 29 sierpnia br. (niedziela) w Dankowie - Gmina Lipie.

Informujemy, iż podczas trwania imprezy będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19 szczepionkami: jednodawkową Johnson&Johnson lub dwudawkową – Pfizer. Punkt szczepienny ulokowany zostanie przy wejściu na plac uroczystości. W specjalnym namiocie szczepić będą pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku.

Zachęcamy do szczepień!