ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska

Punkt Interwencji Kryzysowej w Powiecie Kłobuckim ze wsparciem samorządu powiatowego

28 Kwiecień 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali w dniu 26 kwietnia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, umowę o dofinansowaniu Punktu Interwencji Kryzysowej w naszym powiecie.

Kłobucki punkt jest prowadzony przez tutejszy Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka. Wsparcie kwotą 13 tys. zł., działań prowadzonych przez TKOPD w Punkcie Interwencji Kryzysowej, to sfinansowanie realizacji zadania publicznego, zgłoszonego w Otwartym Konkursie Ofert, przeprowadzonym przez Starostwo Powiatowe.

Umowę ze strony wykonawcy zadania, podpisali Przewodnicząca Zarządu Mariola Trzepizur-Grzybowska oraz Członek Zarządu TKOPD w Kłobucku Marian Góra.

Więcej informcji na temat działalności Punktu Interwencji Kryzysowej w naszym powiecie - tutaj.