ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska

Pułkownik Józef Sowa z wizytą u Starosty Kłobuckiego

30 Grudzień 2020

Płk Józef Sowa - Prezes częstochowskiego Oddziału Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę, odwiedził w przerwie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem, Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Ten zasłużony kombatant i działacz społeczny obdarował Starostę Kłobuckiego Henryka Kiepurę, egzemplarzem świeżo wydanej , książki swojego autorstwa pt.:” Zapiski z mojego życia”.

Jak podkreślił płk Józef Sowa, zrobił to, by uhonorować i podkreślić wysoką ocenę własnej współpracy z samorządem Powiatu Kłobuckiego oraz uznanie dla działań samorządowych, wspierających organizacje żołnierskie i kombatanckie.