Promujemy Krzepicką Specjalną Strefę Ekonomiczną

31 Sierpień 2017

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą uczestniczył we wtorek w roboczym spotkaniu z przedstawicielami chińskiej misji gospodarczej z regionu Shenzhen (Futian).

W trakcie spotkania, razem z burmistrzem Krzepic Krystianem Kotynią, przedstawili ofertę krzepickiej specjalnej strefy ekonomicznej. To element wspólnych działań Starostwa Powiatowego i Gminy Krzepice na rzecz pozyskania inwestorów do krzepickiej strefy i naszego powiatu.

W efekcie tego wystąpienia, już w środę chińska delegacja reprezentująca miasto Ningbo, odwiedziła nasz powiat oraz wizytowała tereny strefy. Na zakończenie wizyty, goście z Chin spotkali się na roboczym spotkaniu z samorządowcami w siedzibie Starostwa.

Promujemy Krzepicką Specjalną Strefę Ekonomiczną

31 sierpień 2017 2 zdjęć