ikona Hala Sportowa Powiatu Kłobuckiego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku została otwarta 7 grudnia 2022 r.ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim

Powstanie styczniowe - pamiętamy

23 Styczeń 2023

Mija kolejna rocznica wybuchu Powstania styczniowego. 160 lat temu Polacy chwycili za broń przeciw rosyjskiemu okupantowi. W walkach o niepodległość tysiące powstańców oddało życie za Ojczyznę. Do największej bitwy na obecnych ziemiach Powiatu Kłobuckiego doszło pod wsią Wąsosz. Hołd poległym oddali w tym miejscu powstańcom Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieczysław Szewczyk. Samorządowcy złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym bohaterstwo powstańców ,,Gloria Victis”  w Wąsoszu.