do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Powiatowy Zespół Szkół na Zagórzu beneficjentem konkursu „Zielona Pracownia 2019”

17 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura uczestniczył w minionym tygodniu, w gali ogłoszenia wyników konkursu „Zielona Pracownia 2019”. Uroczyste rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu, który od pięciu lat, organizuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki  Wodnej w Katowicach, odbyło się 14 czerwca w Muzeum Śląskim w Katowicach.      
W bieżącym roku, dotację w wysokości 30 000 zł zyskał projekt pn. „Laboratorium Natury” przygotowany przez Zespół Szkół nr 1 na kłobuckim Zagórzu.  Starosta wraz z delegacją szkoły pod  kierownictwem Dyrektor Anny Nowickiej, odebrali promesę przyznania dotacji na utworzenie szkolnej pracowni.