ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Powiatowy festiwal polskiej piosenki otrzymał wsparcie Starostwa

29 Marzec 2024

Starosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall oraz Wicestarosta Aneta Kiepura, reprezentując samorząd Powiatu Kłobuckiego, podpisały w siedzibie Starostwa ze Stowarzyszeniem „PROM” z Wręczycy Wielkiej umowę w myśl której Stowarzyszenie, które od lat wspiera rozwój kultury, sportu i turystyki w gminie Wręczyca Wielka, przeprowadzi festiwal muzyczny o nazwie ,,Na polską nutę”. Powiatowy festiwal polskiej piosenki byłby imprezą artystyczną, mającą na celu wyłonienie i promocję utalentowanych wykonawców, solistów i zespołów oraz propagowanie wartościowej muzycznie i literacko polskiej piosenki.

Ze strony Stowarzyszenia umowę podpisała Prezes – Marlena Marciniec oraz Z-ca Prezesa Paweł Maźniak.