ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Zakończenie projektu systemowego pt. "Nowe umiejętności i kwalifikacje szansą dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu kłobuckiego"

15 Grudzień 2014

Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem realizowanego projektu była aktywizacja zawodowa, zdrowotna, edukacyjna i społeczna niepełnosprawnych mieszkańców powiatu kłobuckiego.

W spotkaniu wzięło udział 30 uczestników, którzy zakończyli swój udział w projekcie. Spotkanie poprowadziła Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku - Pani Wiesława Desperak przy współpracy dwóch pracowników socjalnych zaangażowanych w realizację projektu. Spotkanie swoją obecnością zaszczycili Starosta Powiatu Kłobuckiego - Pan Henryk Kiepura oraz Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego - Pan Maciej Biernacki, którzy w krótkich przemowach podziękowali Kierownikowi Centrum za realizację projektu, pogratulowali zebranym uczestnictwa w projekcie oraz wręczyli uczestnikom dyplomy i gadżety reklamowe promujące projekt. Spotkanie, zakończone obiadem, przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.