ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

III sesja Rady Powiatu w Kłobucku - V kadencja 2014-2018

30 Grudzień 2014

Podczas sesji Radni nowej kadencji uchwalili budżet Powiatu na rok 2015 oraz Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2015-2026.

W trakcie sesji uczestniczący w niej jako zaproszony gość, Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego – Stanisław Gmitruk złożył radnym Rady Powiatu życzenia noworoczne.

Po zakończeniu obrad, Starosta – Henryk Kiepura, Przewodniczący Rady Powiatu – Zbigniew Pilśniak, Wicestarosta – Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Powiatu – Józef Borecki, w trakcie krótkiego spotkania w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku, złożyli życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2015, uczestniczącym w nim radnym powiatowym, kierownikom powiatowych jednostek organizacyjnych i naczelnikom wydziałów w Starostwie.