ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Powiat wspiera Spółki Wodne

08 Lipiec 2020

W Starostwie Powiatowym w Kłobucku podpisano umowę na dofinansowanie działalności Spółek Wodnych na terenie Powiatu Kłobuckiego. Umowy w imieniu Powiatu podpisali Starosta Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall. Starostwo Powiatowe wsparło min. Spółki Wodne z Panek, Przystajni i Opatowa. Wszystkie Spółki Wodne działające na terenie Powiatu Kłobuckiego, które złożyły wnioski otrzymają pomoc finansową po 6 000 zł każda.