Powiat inicjuje program wykrywania wad postawy u dzieci i młodzieży

26 Marzec 2018

Powiat Kłobucki, aktywnie działa na rzecz zdrowia mieszkańców uczestnicząc w programach szkoleniowych, popularyzatorskich i przesiewowych. W dniu 26.03.2018r. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Maciejem Biernackim podpisali umowę z Ośrodkiem Rehabilitacji Leczniczej „Troniny” inicjujące program wspierający  wczesne rozpoznawanie wad postawy u dzieci i młodzieży z naszego powiatu. Ośrodek „Troniny” reprezentował Marek Kluśzczyński.